Hakkımızda

Halk sağlığı alanında faaliyet gösteren Özlem Haşere, 1960 yılında Tahtakale’de Aydoğan Kılıçkaya tarafından kurulmuştur. 15 kişilik uzman kadrosu ile merkez Tahtakale ve 2000 yılında faaliyete giren İstoç şubesi dahil olmak üzere, Türkiye’nin her iline hizmet sağlamaktadır. Firma, şu anda 2. Kuşak tarafından yönetilmektedir.

Özlem Haşere, Halk sağlığı konusunda lider üretici firmaların Türkiye distribütörlüklerini yapmaktadır. Bünyesinde bulundurduğu markaları, Türkiye’nin her iline ulaştırabilmekte ve geniş dağıtım ağıyla 56 yıldır hizmet vermektedir.

Müşteri grupları arasında Ulusal marketler, zirai İlaç bayileri, ilaçlama şirketleri belediyeler ve eczaneler yer alan Özlem Haşere, Halk sağlığı alanında bu kadar markayı barındıran tek firma konumundadır.

Vizyonumuz ; Müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde karşılayan, sorunlarına çözüm üreten, kaliteli hizmet sunan, tercih edilen ve güvenilen bir şirket olmaktır.

Misyonumuz ; Toplumsal sorumluluklarımızı ve etik değerlerimizi koruyarak büyümek, geniş dağıtım kanalı ve uzman kadrosu ile müşterilerine yüksek standartlarda kaliteli hizmet vermektir.